Гравіювання клавіатури

Нанесення української та російської мови, на MacBook Apple та на моделі інших брендів.

Для зручності у використанні ноутбука (у яких відсутня російська розкладка клавіатури) можна скористатися спеціальними наклейками або нанести символи методом лазерного гравіювання, російські (або українські) літери. Лазерне гравіювання зручне тим, що підсвічується не тільки оригінальна розкладка, але й вигравірувана російська (або українська).

Вартість гравіювання клавіатури

15 хвилин

500 грн.

до 3 шт.

400 грн.

до 50 шт.

250 грн.

від 50 шт.

150 грн.

ЩО ТАКЕ ЛАЗЕРНЕ ГРАВУВАННЯ КЛАВІАТУРИ?

 

  Є три способи додати відсутній алфавіт, це купити ще одну клавіатуру, яка містить потрібні літери, але це досить дорогий і не дуже ефективний спосіб, так як щоразу підключати свою комп’ютерну техніку до іншої клавіатури не дуже зручно. Другий спосіб – приклеїти на кожну клавішу відповідну наклейку. І третій із них – це зробити гравіювання лазером. Найненадійніший спосіб нанесення потрібного алфавіту це використання наклейок, оскільки вони можуть відклеїтися після нетривалого використання такої клавіатури. Найсучасніший, технологічний та надійний метод – це гравірування. Тож у чому полягає ця нова технологія?
  За допомогою використання лазерного променя гравіювання наноситься на поверхню клавіш, випаровується верхній шар пластику, змінюється його структура, під його впливом колір пластику змінюється. Отримувана колірна гама залежить тільки від якості матеріалу, що використовується для виготовлення клавіш, а також від кольору матеріалу, з якого виготовлена ​​підкладка, яка знаходиться під покриттям клавіш. Вигравірувані зображення виглядають добре, виходять яскравими та контрастними. Існує певна закономірність, що тонший лазерний промінь, використовуваний у роботі, то чіткіше виходить зображення.
  Найякісніше і довговічніше зображення виходить лише за використання гравіювання лазерним променем.