Креативна студія
в Одесі

Про нас

   Професійна лазерна різка, і гравірування – це основні напрямки роботи компанії SPRIG. За допомогою високоякісної техніки і кваліфікованих фахівців ми зможемо запропонувати Вам найрізноманітніші види рекламної та сувенірної продукції, розробити дизайн і виготовити декоративні грати і 3D панелі, елементи інтер’єру, весільний декор та інше.
 У нас Ви без проблем можете замовити лазерне гравіювання і різання: Акрилу Дерева Фанери шпону Картону Тканини Шкіри Пінопласта, гравіювання Скло Каменя Металу.
Наші професіонали запропонують Вам виготовлення сувенірів складних і незвичайних форм, як за нашими ескізами, так і за Вашим індивідуальним макету. Не важливо, що ми виконуємо: виготовлення зовнішньої реклами, сувенірів або створюємо рекламні вивіски, вся ця робота проводиться з надзвичайною точністю, високою швидкістю і незалежно від фізичних властивостей матеріалу.
 Тільки інноваційні рішення від справжніх професіоналів!
 Завдяки використанню інноваційних технологій обробки матеріалів, наша сувенірна продукція підкорює красою і точністю. Розмір робочої поверхні 1600х1000 мм. Ми можемо здійснювати гравірування навіть на круглих поверхнях, таких як келихи, вази, пляшки та інше. Яке саме зображення наносити Ви вибираєте самі, це може бути вивіска магазину з логотипом Вашої компанії, подарунок близьким з портретом, різні написи і орнаменти. Наші майстри не будуть обмежувати Вашу фантазію і зможуть втілити в життя всі індивідуальні замовлення.
Крім того, ми виконаємо виготовлення вивісок, табличок або сувенірів в найкоротші терміни. Вони зможуть яскраво підкреслити корпоративний стиль Вашої компанії і стати цікавою родзинкою офісу, ресторану або торгового приміщення.
 Серед наших клієнтів безліч магазинів, ресторанів, дизайнерських студій і просто приватних осіб. Ми завжди намагаємося врахувати всі побажання замовника і забезпечити його якісною продукцією.
 Дозвольте собі отримати кращі сувеніри та рекламні вивіски в місті Одеса!
Вартість робіт з лазерного різання розраховується для кожного замовлення індивідуально і залежить від: марки матеріалу, товщини і габаритів листа, кількості виробів, довжини та складності контуру, а також підгонки пазів або з’єднанні деталей.

Послуги
  • Лазерне гравіювання
  • Лазерная різка
  • Брендування продукції
  • Гравірування по металу
  • Різ тканини лазером
  • Гравірування клавіатур
  • Виготовлення сувенірів
  • Створення рекламної продукції
  • Виготовлення предметів декору

Ми працюємо з брендами, в які віримо.

 
 
Наша команда
Ігор Магденко

Ігор Магденко

Зв'язок з громадськістю
Тимофій Решетняк

Тимофій Решетняк

Управління обладнанням
Володимир Фурсяк

Володимир Фурсяк

Креатив
Місце вакантне

Місце вакантне

Дизайн